Kalendář školního roku 2020/21

První pololetí
1. 9. 2020 (úterý) zahájení školního roku 2020/2021
28. 9. 2020 (pondělí) Státní svátek (Den české státnosti)
28. 10. 2020 (středa) Státní svátek (Den vzniku samostatnosti československého státu)
29. – 30. 10. 2020 (čtvrtek, pátek) PODZIMNÍ PRÁZDNINY
23. 12. 2020 – 3. 1. 2021 (středa – neděle) VÁNOČNÍ PRÁZDNINY
4. 1. 2021 (pondělí) zahájení vyučování
28. 1. 2021 (čtvrtek) ukončení I. pololetí
29. 1. 2021 (pátek) POLOLETNÍ PRÁZDNINY
Druhé pololetí
1. 3. – 7. 3. 2021 (pondělí – neděle) JARNÍ PRÁZDNINY
8. 3. 2021 (pondělí) zahájení vyučování
1. 4. 2021 (čtvrtek) VELIKONOČNÍ PRÁZDNINY
2. 4. a 5. 4. 2021 (pátek a pondělí) Státní svátky (Velký pátek a Velikonoční pondělí)
30. 6. 2021 (středa) ukončení II. pololetí
1. 7. 2021 (čtvrtek) – 31. 8. 2021 (úterý) HLAVNÍ PRÁZDNINY
1. 9. 2021 (středa) zahájení vyučování ve šk. roce 2020/2021
První pololetí
4. 9. 2020 (pátek) od 8:00 do 12:00 hodin, Slávie Adaptační aktivity pro žáky 1. ročníků tříd ČB1A, K1A, G1
9. 9. 2020 (středa) od 8:00 do 12:00 hod, Slávie Adaptační aktivity pro žáky 1. ročníků tříd S1B, KC1B
10. 9. 2020 (čtvrtek) od 8:00 do 12:00 hod, Slávie Adaptační aktivity pro žáky 1. ročníků tříd K1B, Č1B
16. 9. 2020 (středa) od 15:30 hodin Úvodní setkání s rodiči žáků I. ročníků
11. 11. 2020 (středa) od 13:00 hodin Klasifikační porada za 1. čtvrtletí
11. 11. 2020 od 16:30 a od 17:30 hodin Třídní schůzky
20. 1. 2021 (středa) od 13:30 hodin KLASIFIKAČNÍ PORADA ZA 1. POL.
22. 1. 2021 (pátek) Předání výpisu vysvědčení – žáci tříd „B“ a S3AB
27. 1. 2021 (středa) Předání výpisu vysvědčení – žáci tříd G2, G4
28. 1. 2021 (čtvrtek) Předání výpisu vysvědčení – žáci tříd „A“, GN1, G1, G3
Leden – březen 2021 Lyžařský výcvik pro žáky 1. ročníků
Druhé pololetí
21. 4. 2021 (středa) od 13:00 hodin Klasifikační porada za 3. čtvrtletí
21. 4. 2021 od 16:30 a od 17:30 hodin Třídní schůzky
Klasifikační porada za 2. pololetí
21. 4. 2021 (středa) od 13:00 hodin G4
24. 5. 2021 (pondělí) od 14:30 hodin Třetí ročníky oborů s výučním listem
23. 6. 2021 (středa) od 14:00 hodin První a druhé ročníky oborů s výučním listem + G1, G2, G3, GN1
Odborná praxe
31. 5. – 11. 6. 2021 (pondělí – pátek) G1 (2 týdny)
7. – 18. 6. 2021 (pondělí – pátek) G2 (2 týdny)
14. – 25. 6. 2021 (pondělí – pátek) G3 (2 týdny)
Předání vysvědčení
30. 4. 2021 (pátek) G4
31. 5. 2021 (pondělí) Třetí ročníky oborů s výučním listem
30. 6. 2021 (středa) První a druhé ročníky oborů s výučním listem + G1, G2, G3, GN1
Vyučovací hodiny
0. 7:10 – 7:55
1. 8:00 – 8:45
2. 8:50 – 9:35
3. 9:40 – 10:25
4. 10:45 – 11:30
5. 11:35 – 12:20
6. 12:30 – 13:15
7. 13:20 – 14:05
8. 14:15 – 15:00
9. 15:05 – 15:50